Pudełko, anioł, deska cnc


Pudełko wykonane ręcznie w drewnie dębowym. Wokół dekor w postaci kiści winogron.  Ścianki specjalnie wyklejana warstwowo co gwarantuje, że pudełko nie pęknie i nie ulegnie wypaczeniu, które jest naturalna cechą wyrobów z drewna litego. Na wierzchniej części  dekielka  górnego  może być inicjał wg. życzenia klienta lub bez inicjału. W przypadku zamówienia minimum 10 pudełek w możliwość wyfrezowania  dowolnego napisu, loga lub elementu dekoracyjnego według własnego lub naszego projektu. Całość jest szczotkowana i  może być wykończona w ciemnej patynie, woskowana na biało lub w kolorze naturalnym. Jest jo jedyne takie pudełko jakie można kupić w PL. Doskonałe na drobiazgi, biżuterię, Wymiary : dł. ok średnica zewnętrzna 10,7 cm, wysikość 7,7 cm.  
Szkatułka jest wykonana z naturalnego drewna lipowego wykończona woskiem naturalnym. Na wieczku relief 
z 2 aniołami a na froncie  ornament z akantem.   Zamykanie na kluczyk spełni funkcję schowka na różne skarby i drobiazgi. 

Przedmiot  dobry na prezent  napewno spodoba się obdarowanemu i wpasowuje się w każde wnętrze.  
Wymiary:
wysokość: 7,5 cm
długość: 10,6 cm
szerokość: 7,5 cm
Anioł  to symbol szczęścia w domu. Naszego nazwaliśmy Serwetnik bo idealnie komponuje się na stole z serwetką. Ale może spełniać inne funkcje bo to kwestia naszej wyobraźni.
Anioł  jest  z drewna dębowego  pokryty białym woskiem plus złoty wosk na szarfie i delikatnie wypolerowany. Oczywiście może być koloru naturalnego wykończony woskiem pszczelim z naszej pasieki 🙂
 Anioł ma wymiary 13,5 x 9,0 x 4,0 cm ( wysokość x szerokość x grubość ).

FIGUSEK dębowa deska do krojenia

Oto oryginalna, solidna, duża deska do krojenia. Deska jest wyjątkowa bo wykonana z jednego kawałka sezonowanego drewna dębowego.  Dąb użyty na jej wykonanie pochodzi oczywiście z naszych lasów i jest w 1-wszej klasie  jeżeli chodzi o jakość. Aby  wydobyć najpiękniejsze naturalne kolory drewna do wykończenia użyliśmy impregnat z wosku pszczelego  z własnej pasieki 🙂

Wymiary deski to: długość około 35 cm, szerokość około 18 cm, grubość około 27 mm, waga około 1 kg. Zdjęcie nie oddaje walorów deski ale może znajdzie zainteresowanego.  Oczywiście możemy wykonać model deski rzeźbionej według oczekiwań klienta.