Pamiątki, szkatułki , deski


Pamiątki, szkatułki , deski

Pudełko wykonane w drewnie dębowym. Wokół dekor w postaci kiści winogron.  Ścianki specjalnie wyklejana warstwowo co gwarantuje, że pudełko nie pęknie i nie ulegnie wypaczeniu, które jest naturalna cechą wyrobów z drewna litego. Na wierzchniej części  dekielka  górnego  może być inicjał wg. życzenia klienta lub bez inicjału. W przypadku zamówienia minimum 10 pudełek w możliwość wyrzeźbienia dowolnego napisu, loga lub elementu dekoracyjnego według własnego lub naszego projektu. Całość jest szczotkowana i  może być wykończona w ciemnej patynie, woskowana na biało lub w kolorze naturalnym. Jest jo jedyne takie pudełko jakie można kupić w PL. Doskonałe na drobiazgi, biżuterię, Wymiary : dł. ok średnica zewnętrzna 10,7 cm, wysikość 7,7 cm.  

FIGUSEK dębowa deska do krojenia

Oto oryginalna, solidna, duża deska do krojenia. Deska jest wyjątkowa bo wykonana z jednego kawałka sezonowanego drewna dębowego.  Dąb użyty na jej wykonanie pochodzi oczywiście z naszych lasów i jest w 1-wszej klasie  jeżeli chodzi o jakość. Aby  wydobyć najpiękniejsze naturalne kolory drewna do wykończenia użyliśmy impregnat z wosku pszczelego  z własnej pasieki 🙂

Wymiary deski to: długość około 35 cm, szerokość około 18 cm, grubość około 27 mm, waga około 1 kg. Zdjęcie nie oddaje walorów deski ale może znajdzie zainteresowanego.  Oczywiście możemy wykonać model deski rzeźbionej według oczekiwań klienta.
Uwaga ! zawsze przed transakcją przesyłamy zdjęcie aktualnie sprzedawanej deski do akceptacji Klienta, ponieważ w każdym egzemplarzu mogą się zdarzyć pewne różnice w wykończeniu snycerskim, odcieniu i  ułożenia słoi drewna.

Pracownia Maszkaron wykonuje wrocławskie krasnale.

Nasze krasnale pracuję w pocie czoła. ABSTYNENT  jest korkiem do wina, MOCARZ zgniata orzechy a KUCHEREK  jest deską do krojenia. Nasza kolekcja  powiększa się każdego dnia. Krasnale dostępne w sklepikach z pamiątkami przy wejściu głównym do Ratusza wrocławskiego, informacji turystycznej przy pomniku Fredry oraz  oraz w Galerii Cepelia  przy placu Biskupa Nankiera. Krasnale  są wykonane w drewnie lipowym w kolorze naturalnym lub barwione. Zaprojektujemy i wyrzeźbimy  krasnala również  dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu  i  pozdrawiamy po krasnoludzku – KING SAIZ DLA KAŻDEGO !