Jak frezujemy w drewnie cnc


.

JAK TO SIĘ ROBI ?

Być może nigdy wcześniej nie słyszałeś o maszynie CNC, więc oto kilka słów. Mówiąc najprościej, to sterowana komputerowo frezarka do drewna. Po wprowadzeniu do maszyny wygenerowanego wcześniej kodu wirujący frez z prędkością 20.000 obrotów na minutę porusza się po poziomej i pionowej osi wzdłuż powierzchni i może wycinać w kawałku drewna lub materiału drewnopochodnego dowolny wzór 2D zwany reliefem lub trójwymiarową bryłę przedstawiającą postać czy też figurę geometryczną. Kod powstaje w programie  3D, pozwalającym tworzyć trójwymiarowe, skomplikowane projekty, z którymi nawet najbardziej utalentowany rzeźbiarz miałby nie lada problem. Rezultaty są magiczne.

A więc możesz przesyłać nam zarys własnej koncepcji projektu a my zaproponujemy jego wizualizację a potem realizację. Nasza propozycja, pozwala każdemu zaprojektować i zbudować piękne elementy stolarki, dekoracji, zabawki itp. Nasz informatyk – projektant przygotuje każdy projekt, który potem możemy wykonać w wersji pojedyńczej lub seryjnej. Materiał musi być suchy, który dostarcza Klient lub zamawia go u nas. My korzystamy z rodzimych gatunków drewna, egzotycznych oraz sklejki, płyty mdf a nawet płyty osb.

 MAPA DROGOWA MASZKARONA

1. Zawsze ekonomiczne!
Zdając sobie sprawę, że cena jest istotnym elementem wykonania usługi staramy się oferować niższe ceny niż inni wykonawcy. Czym więcej elementów Klient zamówi tym cena jest niższa bo stałe koszty np. przygotowania projektu rozkładają się na pojedynczy produkt. Proponujemy również 3 kategorie cenowe jakości wykonania produktu końcowego oraz wybór tańszych materiałów, z których ma być wykonany detal co pozwala sprostać każdemu budżetowi klienta.

2. Szybko!
Mimo, że pracownia nie jest duża czas realizacji nie jest odległy. Oczywiście nieraz technologia wymaga wielodniowej obróbki by powierzchnia była perfekcyjnie wyszlifowana a np. wykończenie naturalnymi olejami , które wymagają 14 warstw zajmuje nam 2 tygodnie.

3. Wyłączność modelu!
W przypadku nietypowych produktów powstających na indywidualne zlecenie Twój wzór produktu może zostać zastrzeżony. Opracujemy niepowtarzalny model z gwarancją wyłącznej dostawy tylko dla Ciebie!

4. Nie boimy się klasyki!
Pracujemy we wszystkich stylach, które pojawiły się w historii. Gotowi jesteśmy na wszelkie wyzwania od wzorów gotyku przez Art Deco czy nowe zaskakujące pomysły architektoniczne .

5. Gotowe modele!
Na dzień dzisiejszy nasza kolekcja liczy dziesiątki gotowych modeli, które są skatalogowane i na bierząco uzupełniane. Każdy z tych modeli możemy modyfikować i łączyć . Jeżeli przeglądając katalogi nie znajdziesz inspiracji prosimy o kontakt a my postaramy się przejrzeć nasze bazy, których jeszce nie udostępniliśmy i coś zaproponujemy.

6. Zobacz końcowy efekt na swoim monitorze!
Przed właściwą realizacją dostarczamy modele 3d, które możesz przeglądać na swoim komputerze. Możliwe są wszelkie poprawki na etapie projektowania.

7. Tylko zadowoleni Klienci!
Wiedząc, jak trudno jest znaleźć firmę, której możesz zaufać gwarantujemy, że uczynimy wszystko byś został usatysfakcjonowany. Zawsze liczymy, że powrócisz do nas z następną realizacją a w międzyczasie wystawisz nam opinię i polecisz swoim znajomym.

8. Dostawa produktów!
Dbamy o organizację dostawy. Nasi zaprzyjaźnieni kurierzy lub nasz własny transport dostarczą Ci zamówienia na wskazany adres i na czas!

9. Gwarancja!
Dla nas to nie tylko wymóg formalny. Nasze doświadczenie pracy z drewnem gwarantują długą żywotność dostarczonych elementów. Przy odpowiedniej konserwacji będą ci służyły jeszcze wiele lat po wygaśnięciu naszej gwarancji.

RODZAJE WYKONCZENIA

Najważniejszą rzeczą w naszej pracy jest wysoka jakość produktów oraz ich  pełna gotowość do montażu i samodzielnego malowania, woskowania, olejowania lub lakierowania.

Umożliwiamy zamówienie produktów w trzech opcjach jakości obróbki powierzchni. Oczywiście Klientowi przedstawiamy ceny z każdej kategorii obróbki powierzchni  ale również może zamówić produkt z powłoką wykończającą wg wcześniejszych ustaleń.

MASZYNOWA

 produkt posiada ślady  obróbki  maszynowej

STANDARD

 produkt szlifowany elektronarzędziami i  gotowy do powlekania farbami,  lakierami

PREMIUM

produkt szlifowany elektronarzędziami oraz szczegółowe  szlifowanie ręcznie plus podrzeźbienie dłutami

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Różne projekty cnc

Elementy schodów cnc

Dekory do mebli cnc

Listwy cnc